Firma Dachy Kozienice A. Michalski została założona  w 1999 roku. Już na początku działalności wkroczyliśmy na rynek branży budowlanej pewni i z pełnym zamysłem realizacji naszych wyznaczonych celów. Dzisiaj jesteśmy doświadczoną firmą, którą cechuje nowoczesne zarządzanie, wysokiej jakości produkty oraz doświadczona kadra. To z kolei powoduje, że uzyskujemy stałe wysokie oceny naszych działań przez klientów oraz naszych stałych partnerów.

Nasza oferta handlowa oparta jest na sprzedaży pokryć dachowych począwszy od:
dachówki bitumicznej, blachodachówki, dachówki ceramicznej i betonowej, papy termozgrzewalnej, okien dachowych i wszystkich niezbędnych akcesoriów tj: foli do wstępnego krycia dachów, wielu akcesoriów służących do ich wykańczania oraz systemy rynnowe. Współpracujemy blisko z 40 firmami dekarskimi w regionie – sprawdź na dekarzekozienice.pl! Czynnie uczestniczmy w szkoleniu firm dekarskich.

Zawsze działamy w ten sam wypracowany i skuteczny sposób. Nasze wysokiej jakości usługi świadczone są profesjonalnie, co można łatwo udowodnić, ponieważ w ciągu każdego roku realizujemy z sukcesem kilkaset zleceń. Z dużą starannością podchodzimy do realizacji zamówienia rozpoczynając od głębokiej analizy projektu. Nawet nietypowe życzenia nie są dla nas przeszkodą. Następnie przedstawiamy naszym klientom wielowariantowe oferty, a po akceptacji i podpisaniu umowy, kompletne dachy dostarczane są bezpłatnym transportem na plac budowy.

Na koniec możemy zdradzić najważniejsze czynniki, decydujące każdego dnia o naszym sukcesie zawodowym. Są nimi – zaangażowanie, które towarzyszy nam przy solidnej realizacji każdego zlecenia, doświadczenie naszych pracowników, wysoka jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania, które wprowadzamy na rynek. Ugruntowana pozycja w branży budowlanej łączy się w naszym przypadku również z zadowoleniem klientów. A to się ceni.

Kolejnym etapem w rozwoju naszej firmy jest otwarcie się na usługi budowlane – kompleksową budowę domów. Dlaczego warto budować z nami? Przede wszystkim wyręczymy Państwa w każdym elemencie usługi: od spraw formalnych, poprzez projekt aż po jego realizację. Współpracujemy z kompetentnym zespółem inżynierów pracujących zgodnie z solidnymi zasadami sztuki budowlanej i profesjonalnie oraz elastycznie podchodzimy do każdej inwestycji. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług budowlanych, dlatego zaufanie klientów jest naszym fundamentem.

Aktywnie reagujemy na potrzeby i poprzez sponsoring lub działalność charytatywną wspieramy ważne przedsięwzięcia społeczne. Dachy Michalski już od wielu lat sponsoruje kluby, zespoły oraz ważne wydarzenia sportowe w regionie Kozienic. Nasza firma od początku istnienia konsekwentnie wspiera i promuje pełną ambicji drużynę piłkarską Kozienice – Janików.